jelentése:
- ne dobjunk ki semmit, mert nem tudhatjuk, hogy még mire használhatjuk fel
Ó, régi szép idők, amikor még volt értéke a dolgoknak, mert arra készültek, hogy szolgálják az embereket és nem arra, hogy hamar tönkremenjenek. Ma már nagyon kevés dolog van, ami érdemes rá, hogy félretegyük.













